Kontrola jakości-praca dodatkowa-jedna zmiana

Dodane przez Karolina (Firma), Piątek, 22 Wrzesień, 2017  15:39

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do pracy przy Produkcji sprzętu elektronicznego.

Miejscowość: Mława

Opis stanowiska:
- pakowanie produktów gotowych
- prace manualne przy produkcji
- utrzymanie czystości stanowiska

Oferujemy:
- umowę cywilno-prawną z ubezpieczeniem
- praca na jedną zmianę 8:00-16:00 (poniedziałek-piątek)
- możliwość podjęcia współpracy na stałe

Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w określonym terminie
- chęć i motywacja do pracy
- podstawowe zdolności manualne, dobry wzrok, spostrzegawczość

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami, kontakt tylko po przesłaniu aplikacji.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzule:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”
Oferta pracy tymczasowej.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 259